Naujienos

SEMINARAS "ŠILUMOS PUNKTŲ PRIEŽIŪRA IR PROBLEMATIKA"

2023 12 07


Seminaras, kuris įvyko 2023 m. lapkričio 22 dieną Panevėžyje, AB „Panevėžio butų ūkis“ salėje, buvo skirtas daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) pirmininkams ir pastatų aptarnavimo įmonių specialistams. Šis renginys buvo pilnas naujų idėjų, svarbių diskusijų ir prasmingų įžvalgų, kurių tikslas - stiprinti pastatus ir infrastruktūrą valdančių asmenų bendradarbiavimą.

Į seminarą susirinko daugiau nei penkiasdešimt DNSB pirmininkų ir pastatų aptarnavimo specialistų. Seminaro metu dalyviai susipažino su naujausiomis šilumos punkto technologijomis:  šalto ir karšto vandens vandentiekio apsauga nuo kalkių susidarymo, variu lituotų šilumokaičių gedimų problematika, energetinio efektyvumo sprendimai. Aptarti svarbūs klausimai, susiję su pastatų šilumos punkto valdymu ir priežiūra.

Diskusijų metu dalyviai galėjo pateikti klausimus ekspertams, dalintis nuomonėmis ir patirtimi bei ieškoti geriausių sprendimų savo organizacijoms. Tai ne tik sustiprino seminaro interaktyvumą, bet ir prisidėjo prie bendro tikslo - tobulinti pastatų valdymo praktikas.

Šio seminaro informacija neabejotinai tinka ir kitų Lietuvos miestų daugiabučių namų bendrijoms ir serviso įmonių specialistams, kur vyrauja vandentiekio kietas vanduo, genda karšto vandens šilumokaičiai ir pastatų šildymo sistemos užsiorina. Todėl dalinamės šia informacija viešai. Seminaro įrašą galite peržiūrėti paspaudę ant mygtuko: 

Seminaro įrašas